Polgár László-interjú, egy telefon, életem legjobb interjú-élménye! Szívesen beszélgettem volna vele a hetvenediken is…
2007.01.03. „Hatvan? Csak egy szám!”

Indulj el egy úton

Polgár László-interjú, egy telefon, életem legjobb interjú-élménye! Szívesen beszélgettem volna vele a hetvenediken is…

Életem első interjúja, rögtön angolul, rögtön egy világsztárral. Megtapasztalom, amit később oly sokszor: egy idő után tényleg hozzám, velem beszél. A Steve Reich-beszélgetés nagy élmény.

A Pannon Filharmonikusokról többször írtam már, kiemelve zenei és zenén túli profizmusukat. Vass Andrást viszont ezen a koncerten hallottam először az élükön – nagy élmény volt!